Dne 16.12.2010 nás potěšil tento mail:

Dobrý den,
ráda bych vám napsala, že váš přípravek opravdu zafungoval přesn
ě tak jak měl. Po 2. natření a cca 3 dnech se bradavice ve vaně krásně dala vytáhnout- a to byla již poměrně velká a dnes po ní není ani stopy.
Krom
ě této "matky" se dceři objevila ještě malinká bradavice na spodní straně prstu druhé nohy, tak jsme ji hned natřeli také, ale už jsme to tak nesledovali a prostě pravidelně každý týden natřeli. Vydržela trojí aplikaci vašeho přípravku a potom už jsme ji nenašli. Jsem velmi ráda, že jsem váš přípravek objevila, hlavně proto, že jsme se vyhnuli traumatizujícím zážitkům při vypalování bradavic na kožním oddělení. Budu Acetocaustin všem doporučovat, protože ho tady nikdo nezná.
Také ješt
ě jednou děkuji za váš velmi vstřícný přístup při mé stížnosti na množství.(Opravdu stačilo tak málo).
Zdravím a přeji krásné vánoční svátky.

Vlasta Z., Chrudim 
Napsali jste nám...

přípravek pro léčbu bradavic
Mapa stránek Kontakt Home
Stránky pro odborníky
Pokud máte jakoukoli zkušenost s Acetocaustinem, prosíme, napište nám ji na naši mailovou adresu info@r-mark.cz.


Zde se sluší doplnit, že paní Vlasta chtěla původně Acetocaustin raklamovat, protože se jí nezdálo množství přípravku na špátli. Respektive dokonce myslela, že na ní nic není. Naštěstí však nešla rovnou do lékárny, ale nejdříve svůj problém sdělila mailem nám. Množství přípravku na špátli však skutečně při aplikaci není téměř znatelné, přesto však účinkuje. Jak to nakonec paní Vlasta s bradavicemi své osmileté dcery vyřešila je napsáno výše.